czwartek, 16 sierpnia 2012

Etykiety Samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne papierowe mają zastosowanie wszędzie tam gdzie nie jest wymagana trwałość i żywotność etykiety, a w szczególności stosujemy je w miejscach gdzie nie będą one narażone na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Etykiety papierowe maja szerokie zastosowanie w dziedzinie oznakowania towarów w magazynach i towarów przeznaczonych do transportu.

Etykiety termotransferowe są dużo trwalsze od etykiet termicznych, są odporne na zarysowania, wilgoć i niskie temperatury.
Cechują się wysoką jakością i trwałością, dają możliwość doboru odpowiedniego kleju do warunków w jakich mają być użytkowane.
Etykiety samoprzylepne foliowe stosujemy do oznaczania środków trwałych i wyrobów gotowych.
Etykiety te można przykleić na tworzywa sztuczne o wysokiej i niskiej energii powierzchniowej, różnego typu metale, chropowate i zakrzywione powierzchnie zapewniając wysoką wytrzymałość przez wiele lat.

Dzięki dużej bazie wykrojników możemy Państwu zaoferować bogaty wybór etykiet samoprzylepnych o różnych rozmiarach.

Do zadruku proponujemy Państwu drukarki kodów kreskowych termiczne i termotransferowe firm Citizen, Zebra, Tohsiba, Argox, i wielu innych. Zapraszamy do naszego sklepu.

W celu podwyższenia trwałości etykiety z kodem kreskowym można zastosować naklejane dodatkowo, przeźroczyste etykiety zabezpieczające. Jest ona bardzo odporna na zadrapania i zdzieranie.

Poniższy film, prezentuje w jaki sposób wycina się etykiety na taśmie produkcyjnej.