czwartek, 19 lipca 2012

Drukowanie Kodów Kreskowych: Sprzęt


Citizen Cl-S 621/631

Drukarka Citizen CL - S621


Przedstawiliśmy już Państwu od strony software'owej jak wygląda drukowanie kodów kreskowych, a jak wygląda to od strony sprzętowej? Zapewne chcielibyście wiedzieć jakiej drukarki używamy na co dzień, powiemy ale to w środkowej części posta!  

O drukarce Citizen

Drukarka Citizen CL-S 621/631 jest  drukarką kodów kreskowych, umożliwiającą wydruk zarówno w sposób termiczny jak i termo-transferowy.

Różnica pomiędzy tymi technologiami druku, mają olbrzymie znaczenie w trwałości
czytelności, oraz wyglądzie kodu kreskowego.

Ma to olbrzymie znaczenie, jeśli drukowane kody mają przebywać w warunkach ciężkich dla papieru,
czyli np. wilgoć, nasłonecznienie, obecność kwasów, odczynników, smarów itp.

Do takich warunków stosuje się etykiety foliowe (które również mamy w swojej ofercie, biuro@pwsk.pl)
oraz specjalny rodzaj kalki. Dzięki temu, nasze etykiety zyskają świetny wygląd w świetnej rozdzielczości, oraz rewelacyjna trwałość, która przebrnie przez większość ciężkich warunków bez szwanku.

Dlaczego Citizen CL-S 621/631?

Drukarki Citizen z serii CL-S 621/631 są w 80 % (oprócz obudowy i kilku małych części) zbudowane z części metalowych, co przekłada się na żywotność drukarki. Bogate możliwości ustawienia parametrów drukowania, łatwość instalacji, 0 zwrotów od klientów (sprzedanych już ponad 300) przekłada się na pozytywną opinię dla tej drukarki, którą tym samym chętnie polecamy Naszym Klientom.
Te drukarki używamy również u Nas w biurze, i drukujemy pokaźne liczby etykiet, stąd wiemy co polecamy. A wiadomo iż nikt nie chce kupować drukarki, o którą będzie musiał się martwić czy się nie zepsuje, czy już nie po gwarancji itd. 

Materiały Eksploatacyjne Citizen CL-S 621/631

W sam skład zestawu do drukarki otrzymujemy zestaw do czyszczenia głowicy, kable podłączeniowe, instrukcje obsługi płytkę ze sterownikami, oraz programem BarTender.
Producent nie dodaje żadnych etykiet, żadnych kalek tylko dlatego iż osoby, które zdecydowały się na zakup drukarki do kodów kreskowych, zwyczajnie wiedzą czego będą od niej oczekiwać w przyszłości i akcesoria dokupuje się osobno , dzięki czemu cena drukarki jest bardzo atrakcyjna.

akcesoria drukarki citizen cl s621
Citizen CL-S 621/631 Kalka Żywiczna RESIN SPMateriały eksploatacyjne nie są drogie, jak to ma miejsce w przypadku innych producentów!
Wiadomo iż zwykle za ceną przemawia jakość, jednakże w tym przypadku tą jakość widać od razu na pierwszy rzut oka.

Jeśli ten artykuł spodobał się Państwu, zapraszam na stronę www.pwsk.pl gdzie znajdą Państwo informacje techniczne, przykładowe ceny (lepiej kontaktować się e-mailem), instrukcje obsługi oraz informacje, które przedstawione są w zwięzły sposób. 

www.pwsk.pl