poniedziałek, 7 stycznia 2013

Inwentaryzacja z wykorzystaniem kodów kreskowych

Każdy kto wykonywał przynajmniej raz w roku spis z natury, wie doskonale jak taki proces wygląda. W większości przypadków jest to proces długi i monotonny w zależności od ilości przedmiotów, przestrzeni na jakiej ma być wykonywana Inwentaryzacja, oraz ilości osób wykonujących spis z natury.

Inwentaryzacja vs. kody kreskowe

Firma PWSK tworząc program o nazwie Szybka Inwentaryzacja postawiła na sprawdzony system kodów kreskowych, który błyskawicznie potrafi zidentyfikować przedmiot.

Dzięki szybkiej identyfikacji, przebieg procesu inwentaryzacji jest znacznie szybszy od sposobu tradycyjnego tj. spisywanie ręcznie ilości sztuk w arkuszu z natury.

Polecamy zastosowanie kodów kreskowych w połączeniu z terminalem mobilnym, dzięki czemu wszelkie dane mogą być zeskanowane w sposób znacznie szybszy, i co najważniejsze bez pomyłek.
terminal mobilnyDzięki wykorzystaniu terminalu mobilnego wraz z programem Mobilny Magazynier, jedna osoba posiadająca ten terminal, śmiało może zastąpić nawet 5-6 osób, wyposażonych w kartki i długopisy.

Już na pierwszy rzut oka widać jakie to oszczędności za sobą niesie. Jeśli pomnożymy to przez ilość wykonywanych inwentaryzacji w roku.

Kolejną zaletą stosowania programu Szybka Inwentaryzacja jest to, iż wszelka dokumentacja dotycząca stanu majątku firmy jest w postaci cyfrowej, i może być wydrukowana w dowolnym momencie! Niesie to za sobą oszczędność papieru, miejsca(gdzieś dokumenty muszą być składowane).

Gorąco polecamy naszą stronę: https://www.pwsk.pl/inwentaryzacja/ gdzie można dowiedzieć się więcej szczegółów na temat nie tylko naszego programu, ale i jak wykonać wzorową inwentaryzację.


Odpowiednio przygotowany schemat jest gwarancją sukcesu!